تفاهم‌نامه‌ دیده و ایران‌ادز

تفاهم‌نامه‌ دیده و ایران‌ادز

"دیده" که تخصص و حوزه‌ی فعالیتش توسعه‌ی ابزارهای هوشمند برای پایش و برنامه‌ریزی رسانه‌ایست و "پلتفرم ایران‌ادز" که تا به حال بیشتر به عنوان رسانه‌ی تخصصی صنعت تبلیغات ایران شناخته می‌شد به تازگی تفاهم‌نامه‌ی مهمی را برای همکاری راهبردی امضا کرده‌اند

این تفاهم‌نامه به نیت استفاده از ظرفیت‌های متقابل، دانش و تجربه‌ی طرفین و نیز هم‌افزایی توان اجرایی و تخصصی دو مجموعه به امضا رسیده است و هدف از آن تعریف پروژه‌های مشترک و همکاری راهبردی در گردآوری و پردازش داده، تحلیل‌های کیفی و فنی و تولید گزارش‌های تخصصی روندها و رویکردهای ارتباطی است تا از این طریق امکان خلق ارزش‌های عملکردی مشترک برای دو مجموعه و البته صنعت تبلیغات ایران فراهم شود.  
دیگر نکته‌ی شایان توجه این تفاهم‌نامه، مشارکت مجموعه‌ی دیده در توسعه‌ی ابزارهای انتخاب و داوری برای جایزه‌ی “بهترین آگهی‌های ایران‌ادز” (IA Awards) است که مدتی‌ست توسط ایران‌ادز، به صورت دوره‌ای و به نیت تحسین و تشویق آثار خوب و ارزشمندی که در عرصه‌ی تبلیغات کشور ارائه می‌شوند؛ برگزار می‌شود.  این جایزه که تاکنون سه دوره‌ی آن برگزار شده، تنها رویدادی از این دست است که به تقدیر از عوامل اجرایی و افراد کلیدی در خلق این آثار و آگهی‌ها متمرکز است و فارغ از نگاه شرکتی و سازمانی، به همقطاران صنعت تبلیغات و ارتباطات بازاریابی می‌پردازد.  این رویداد به پشتوانه‌ی هم‌افزایی دیده و ایران‌ادز، از دور چهارم با تغییر مهمی روبه‌رو خواهد شد و آن شیوه‌ی انتخاب و داوری آثار و آگهی‌هاست که مبتنی بر طراحی مشترک و به لطف مجموعه‌ی دیده و ابزار آنلاین و هوشمندی که به‌صورت اختصاصی برای این کار توسعه‌ خواهند داد میسر می‌شود. 


در جریان امضای این تفاهم‌نامه، سعید غفاری مدیرعامل شرکت دانش بنیان راهکارهای خلاق بیز که شرکت مادر و توسعه دهنده ابزار دیده است گفت: “امیدوارم امضای این تفاهم‌نامه شروع خوبی برای نزدیکی بیشتر اهالی صنف تبلیغات به هم باشد. البته ما شرکت‌ها و مجموعه‌هایی داریم که با هم همکاری می‌کنند،‌ اما واقعیت این است این شرکت‌ها اغلب به دلیل بهره‌ها و انگیزه‌های مالی در مواردی چون خرید رسانه با یکدیگر همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک دارند و به شکل مستقیم ذی‌نفع هستند. درحالی که کار و کسب‌های فعال در صنعت تبلیغات می‌توانند فارغ از انگیزه‌های تجاری هر سازمان، با نزدیک شدن به یکدیگر، اهداف، ارزش‌ها و منافع مشترک جدیدی تعریف کرده و شروع به همکاری با هم کنند. امیدوارم شرکت‌های کوچک‌تر با همدیگر همکاری کنند تا نگرشی تازه در بازار آغاز شود.”
در ادامه ماکان مهرپویا، مدیر ایران‌ادز نیز گفت: “این اتفاق کم‌سابقه‌ای در بازار تبلیغات ایران است که که یک پلتفرم رسانه‌ای و آموزشی با یک پلتفرم فن‌آوری و نوآوری پیوند می‌خورد. این‌که شرکت‌ها به‌جای تعریف منافع مالی مشترک، به تعریف منافع حرفه‌ای مشترک بپردازند و امکانی برای رشد کل صنعت خلق کنند بسیار ارزشمند است. امیدوارم این شروع خوبی باشد برای نزدیک‌تر شدن شرکت‌های دانش‌بنیان به بخش‌های مختلف صنعت تبلیغات.”

اشتراک گذاری:

 

برچسب ها: #ایران_ادز#تبلیغات_ایران#بهترین_آگهی‌های_ایران_ادز