از آنجایی که مردم امروزه ساعات کمتری در خانه هستد و وقت کم تری برای تلویزیون، رادیو، مجله، روزنامه و کتاب و ... صرف می کنند به نظر می رسد، تابلو آگهی یکی از راههای تبلیغاتی مهم به شمار می آید. مردم خیلی بیشتر از قبل وقتشان را در ماشین سپری می کنند و سفرهای روزانه رو به افزایش است و تعداد ماشین های موجود در خیابان ها به طور تصاعدی بالا است، مردمی که در گره های ترافیکی گرفتار آمده اند، اگر مشغول نگاه کردن به نقشه برای یافتن راهی دور نباشند، چاره ای ندارند جز رو آوردن به رادیو یا تابلوهای تبلیغاتی( چون آنها رسانه های قابل دسترسی در آن لحظه اند). با توجه به اهمیت استفاده از رسانه های محیطی، برنامه ریزی و طراحی برای این نوع از تبلیغات نیاز به اطلاعات اولیه ای دارد که با استفاده از آنها می توان بر اثر بخشی تبلیغات افزود.

داستان "دیده" از سال 93 آغاز شد، زمانی که نیاز به وجود اطلاعات در زمینه تبلیغات محیطی برای برنامه ریزی بهتر این رسانه ها ایجاد شد، دیده بان و بعد از آن دیده مان در همان زمان بوجود آمدند. "دیده بان" و "دیده مان" به جمع آوری و بررسی اطلاعات کمپین های تبلیغاتی محیطی می پردازند ، این دو پروژه علاوه بر بررسی محتوا، شعارهای تبلیغاتی، طراحی های انجام شده و .... به بررسی تعداد اکران های ماهیانه و بودجه های هزینه شده جهت تبلیغات نیز می پردازند. محصولات دیده بان شامل دسته بندی از طرح های تبلیغاتی وایده های مورد استفاده شرکت ها است و محصولات دیده مان هم گزارشاتی است که بر اساس زمنیه فعالیت شرکت ها ، محصولات مورد تبلیغی ، حجم تیلیغات و بودجه های تبلیغاتی آماده می گردد. محصول بعدی پروژه دیده"دید ه گام" نام دارد که درحال آماده سازی است. این محصول مخاطبین را به دیدن آگهی و درک پیام تبلیغاتی نیز سوق خواهد داد ، دیده گام به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

 

"دیده" یک سرویس آنلاین و بروز متعلق به شرکت راهکارهای خلاق بیز می باشد که از طریق جمع آوری داده (Data) های مرتبط با تبلیغات از تمام منابع در دسترس، با پالایش و پردازش و تبدیل آن به اطلاعات (Information) و دانش (Knowledge) نتیجه را از طریق داده کاوی (Data Mining) در قالب گزارشات، آمارها و مقالات تحلیلی در اختیار مدیران کسب و کار و برنامه ریزان رسانه قرار میدهد.

 

درخواست تعرفه خدمات

 


deedehGAM
NEXT Generation of Advertisment
دیده گام
"دیده گام" با برقراری ارتباط بین رسانه های سنتی و مدرن سعی درحل بزرگترین چالش تبلیغات ، که دیده شدن آگهی هاست، دارد. با دیده گام علاوه بر کمک به دسترسی به گروههای مختلف مخاطبین بر اساس هدف تبلیغات (به تفکیک ویژگی های جمعیت شناختی افراد)، میتوان ارزیابی دقیقی از این موضوع داشت که گروههای مختالف مخاطبین تبلیغات را دیده اند و متوجه پیام آن شده اند یا خیر؟ دیده گام نسل جدیدی از تبلیغات است که با تکنولوژی منحصر به فرد طراحی شده توسط گروه دیده ، به کمک دنیای تبلیغات خواهد آمد.

deedehMON
deedeh Monitoring Service
دیده مان
سرویس "دیده مان" با جمع آوری اطلاعات آگهی های تبلیغاتی ، به تهیه گزارشاتی تحلیلی از وضعیت تبلیغات می پردازد ، این گزارشات علاوه بر اطلاعاتی که از وضعیت موجود تبلیغات به صاحبین آگهی میدهند (تعداد تبلیغات ، هزینه های صرف شده ، موضوعات مطرح شده درآنها )، در تحلیل رقبا (فعالیت های تبلیغاتی و بودجه صرف شده) نیز کمک سان هستند. دیده مان از سرویس هایی است که در بودجه بندی تبلیغات، میتواند به کمک برنامه ریزان رسانه ها و مدیران کسب و کارها بیاید.

deedehBAN
deedeh Observer Engine
دیده بان
طرحهای هیچ کمپین تبلیغاتی اجرا شده ای از نظر "دیده بان" دور نمی ماند و این سرویس به بررسی ایده های تبلیغاتی، طراحی های اجرا شده و شعارهای تبلیغاتی کمپین های می پردازد و آنها را باهم مقایسه می نماید، با دیده بان میتوان کلیه ایده ها و طرح های محصولات و خدمات مختلف را کنار هم مشاهده، بررسی و مقایسه نمود. دیده بان به تهیه مقالاتی دوره ای در زمینه صنعت تبلیغات نیز میپردازد.